PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113329}

Vinci
powrót do forum filmu Vinci

Ciekawostka

ocenił(a) film na 9

W ciekawostkach jest napisane że Cuma oglądał mecz Wisła - Amica w którym Frankowski strelił gola w 69 minucie co według mnie jest błędem, bo w meczu Wisła - Amica 4 kwietnia 2004 roku Frankowski strzelił bramkę, ale w 88 minucie i komentator meczu oglądanego przez Cumę również mówi o 88 minucie...ale mogę się mylić wie ktoś coś na ten temat?

ryan_7

Frankowski strzelił gola w 88 minucie. Wcześniej, w 78 minucie po strzale Zieńczuka Amica objęła prowadzeie. W czwartej minucie doliczonego przez sędziego czasu gry w zamieszaniu podbramkowym celnym strzałem popisał się Tomasz Kłos i gospodarze wygrali 2:1.

Google prawdę ci powie...

Mastalek84

Dokładnie Franek strzelił gola pod sam koniec meczu co nie zmienia faktu, że Cuma kibicuje właściwej druzynie.