PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113329}

Vinci

7,1 251 150
ocen
7,1 10 1 251150
6,9 35
ocen krytyków
Vinci
powrót do forum filmu Vinci

JESTEM NA STUDIACH - PUŚCILI NAM TEN FILM I MUSZĘ OPISAĆ MIESZKANIE GRUBEGO W KTÓRYM MIESZKAŁ CUMA TAKIE ZADANIE MAM NA TO 2 TYGODNIE POMÓŻCIE !!!

Adam_665

jeżeli ci cos to pomoze to mieszkanie te znajduje sie na ulicy smoczej w krakowie

Adam_665

ale w czym mamy pomóc?
nie można obejrzeć jeszcze raz i.. opisać?

ocenił(a) film na 10
Adam_665

ojej, jesteś na studiach, chyba umiesz "opisać obrazek" ?

ocenił(a) film na 10
Adam_665

studiujesz i masz problem z opisem miejsca? Dawno nie widziałem tego filmu a jestem w stanie zrobić to z głowy o_0

Spójrz na swój zeszyt, spójrz na mój post. Spójrz na siebie, spójrz na mnie. Co robię? Wyobrażam sobie mieszkanie Cumy. Co robię dalej? Opisuję co sobie wyobrażam. Mieszkanie, duże mieszkanie, przestronne, wygodne, nowocześnie urządzone, luksusowe. Dominują w nim jasne kolory. Jest kuchnia, duża, otwarta. Przy kuchni jest drewniany stół z krzesłami.
Teraz kiedy już to przeczytałeś spójrz na swój zeszyt jeszcze raz. Spójrz jeszcze raz na mój post. Mój post wygląda tak jak Twój zeszyt mógłby gdybyś użył wyobraźni. Spójrz na swoje ręce-są puste. Puste dłonie zamieniają się w dłonie z długopisem. W dodatku zaczynasz opisywać mieszkanie Cumy. Wszystko jest możliwe gdy używasz wyobraźni.
Siedzę na filmwebie:)

ocenił(a) film na 7
novril

hejter :D

ocenił(a) film na 7
novril

hahaha dobre :D

ocenił(a) film na 7
Hardcoreqful

Co studiujesz ?

novril

końsko

ocenił(a) film na 8
Adam_665

na studiach? chyba w podstawówce

ocenił(a) film na 7
Adam_665

2 tygodnie dawno minęły, a opisu jak nie było tak nie ma :D

ocenił(a) film na 10
Adam_665

Pewnie nie masz nic do roboty i trolujesz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones