PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113329}

Vinci

7,1 251 150
ocen
7,1 10 1 251150
6,9 35
ocen krytyków
Vinci
powrót do forum filmu Vinci

Moim zdaniem to już niestety jeden z ostatnich dobrych polskich filmów. Najnowsze produkcje
coraz bardziej nie nadają się do oglądania - komedie są bezdennie głupie i prostackie, a filmy
innego gatunku po prostu nie mają większego sensu tj. scenariusz delikatnie mówiąc poważnie
kuleje. Czekam i łudzę się że może jeszcze "Sęp" będzie ciekawą produkcją. Zobaczymy...

MacMarko

Rodzynek w cieście
Potwierdzam jedna z nielicznych komedii czy dobrych filmów nakręconych w XXI wieku. Szczególnie w Polsce.
Dziwnie to zabrzmi, ale Czesi nakecili kilka dobrych filmów w tym czasie. Budżet nie był na nie wysoki, ale ogląda się inaczej jiż polskie filmy

ocenił(a) film na 7
slawek80_2

Niestety kinematografia Czeska nie jest w Polsce zbyt znana, gdyż.... większość ludzi z góry podchodzi do niej z pobłażaniem albo wręcz z niechęcią bo to "czeski film". Mnie akurat jest zupełnie bez różnicy jakiej produkcji jest film i w jakim języku w nim mówią. Ważne czy jest po prostu dobry czy do d....
A tak na marginesie, to nie wiem czy widziałeś właśnie Czeski film pt. "Wycieczkowicze" - www.filmweb.pl/film/Wycieczkowicze-2006-297424
Niskobudżetowy (ale przecież nie to ma największe znaczenie), ale za to naprawdę zabawny. Ja w każdym razie bawiłem się świetnie. Nie jest to film całkiem nowy (2006 r), ale w razie jakbyś nie widział to polecam.

MacMarko

Nowy nie nowy, ale Czesi potrafią za niską kasę zrobić filmy kultowe.
W czeskich filmach uroki dodaje również ich CESTINA i humor się poprawia jak ogląda się film z tym łamanym o niskim tonie językiem.

użytkownik usunięty
MacMarko

Zgadzam się w 100%. Szkoda, że już takie filmy nie powstają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones